ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKALARI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası  , her zaman üye memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda;   güçlü, saygın ve güvenilir bir kurum olarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlayarak, Bu ilke doğrultusunda üyelerimizin şikâyet ve taleplerini karşılamak; kalite standartlarımızı daha da ileri seviyeye ulaştırıp, daha iyi hizmet sunmak için  “Üye İlişkileri Politikamızı” oluşturduk.

 

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKALARIMIZ

 

·        Güvenilirlik: Oda üye sicil ve tescil bilgilerinin korunması, istatistiki bilgilerinin doğruluğu, kaynakların etkin şekilde kullanılması açısından güvenilir kimliğe sahiptir.

·        Şeffaflık ve Tarafsızlık: Oda üyeleri; şikâyet, talep ve sorunlarını; doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde odamıza ulaştırabilmektedir. Tüm iletişim kanallarımız üyelerimize açıktır. Oda tarafından, üyelerin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikâyet, talep ve soruları ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

·        Kalite: Odamız üyeye verdiği hizmetlerin kalitesini artırmayı temel ilke haline getirmiştir. KYS ve Akreditasyon sistemini oluşturmuş ve sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmaları devam etmektedir.

·        Görev Bilinci İle Hareket Etmek: Oda Organ üyeleri ve personelin tamamı çalışmalarında mevzuata uygun ve Kalite Yönetim Sisteminde tanımlaması yapılmış  görevinin farkında olarak hareket etmektedir.

·        Çözüm odaklı olmak: Üyelerinden veya diğer paydaşlarından gelen odamıza ve ilimize ait sorunları çözerken; çözüm odaklı, hızlı, üretken bir şekilde uygulanabilir çözüm önerileri üretir ve uygulamaya koyar.

·        Güncellik : Odamız, üyeye ait sicil ve tescil bilgilerini, mali bilgileri ,istatistiki bilgileri ve sisteme ait diğer bilgileri daima güncel halde tutar.

·        Yeniliğe Açık Olmak: Odamız teknolojik yeniliklere ve yeni yönetim sistemlerine uygun olarak,  çalışanlarına ve üyelerine devamlı eğitim vererek adaptasyon çalışmaları yapar.

·        Farklılık Oluşturmak: Odamız Diğer oda ve borsalardan farklı iyi uygulamaları artırmayı ilke edinmiştir.